Przychodnia Olkusz, Jana Kantego 28 32 754 35 22Poniedziałek - Piątek w godz. 7:00 - 20:00

Urologia estetyczna

Zabiegi urologii estetycznej

  • Powiększanie penisa

Zabieg powiększania penisa przy użyciu osocza bogatokomórkowego jest alternatywą zabiegów chirurgicznych. 

Zabieg jest mniej inwazyjny i pozwala na realne zwiększenie rozmiarów prącia. Dla wielu mężczyzn jest to sposób na poprawę jakości życia.

Powiększanie penisa

Zabieg jest bezbolesny, bezpieczny, a ryzyko powikłań jest minimalne w przeciwieństwie do każdej operacji chirurgicznej.

Zabieg powiększania penisa kwasem hialuronowym, osoczem bogato komórkowym lub też tkanką tłuszczową pozwala na zwiększenie zarówno długości jak i obwodu. Efekt końcowy zależy m.in. od pierwotnej wielkości penisa. 

Efekty są natychmiastowe i w pełni przewidywalne. Można dostosować ilość użytego wypełniacza do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Należy pamiętać, że efekty zabiegu nie są trwałe – u większości pacjentów utrzymują się przez okres 1-2 lat. Aby przedłużyć efekt estetyczny po roku można przeprowadzić ponowny zabieg korygujący. Kwas hialuronowy oprócz efektu  wypełnienia, dodatkowo stymuluje produkcję własnego kolagenu w komórkach prącia, dlatego w większości przypadków nawet po całkowitym wchłonięciu się preparatu penis pod względem rozmiaru nie wraca do stanu wyjściowego.

Przebieg zabiegu:

Zabieg trwa około 20-40 minut.  Przeprowadza  się go w znieczuleniu miejscowym, pacjent nie odczuwa bólu.

Preparat zostaje wprowadzony pod skórę za pomocą specjalnej igły. Ilość podanego preparatu zależna  jest od indywidualnych potrzeb pacjenta.

Po zabiegu może pojawić się niewielkie zasinienie, zaczerwienienie w miejscu podania preparatu, obrzęk czy uczucie podrażnienia i swędzenia, które są naturalnym skutkiem  zabiegu.

Zabieg przeprowadzany jest ambulatoryjnie i nie ogranicza funkcjonowania.

Zabieg nie powoduje upośledzenia erekcji. Mimo to po zabiegu przez ok. 2-4 tygodnie zaleca się rezygnację z aktywności seksualnej i intensywnego wysiłku fizycznego.

Zabieg powiększania penisa osoczem bogato komórkowym lub też tkanką tłuszczową

Własna tkanka tłuszczowa  jest bezpieczna i dobrze tolerowana przez organizm.

Wykonanie zabiegu własnym  tłuszczem  z dodatkiem osocza bogato komórkowego daje znacznie lepszy  i długotrwały efekt w porównaniu do zabiegów z zastosowaniem  preparatów syntetycznych. 

Tradycyjny zabieg  utrzymuje się w prąciu około trzech lat. Zabieg powiększania penisa tą metodą może być powtarzany.

Tkankę tłuszczową pobiera się z okolicy brzucha lub ud. Zabieg ten wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Krew pobierana jest z żyły łokciowej tak jak  przy standardowym pobieraniu krwi do oznaczenia np. morfologii.

Następnie oba preparaty są odwirowywane i rozdzielane, aby uzyskać preparat o jak najlepszych parametrach. Tak przygotowany materiał podaje się za pomocą specjalnej kaniuli pomiędzy skórę, a ciała jamiste prącia. Dzięki temu uzyskuje się zwiększenie zarówno długości jak i obwodu penisa. Cały zabieg trwa około godziny.

Umów się na konsultację

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 20:00.

Zadzwoń już teraz!

32 754 35 22

W trosce o komfort naszych Pacjentów i jakość świadczonych usług

korzystamy z najnowocześniejszych metod diagnostycznych.

Badania pobieramy codziennie od godziny 7:30 do 14:00.