Przychodnia Olkusz, Jana Kantego 28 32 754 35 22Poniedziałek - Piątek w godz. 7:00 - 20:00

Endokrynolog Olkusz

endokrynolog olkusz

Endokrynolog Olkusz

Endokrynolog jest specjalistą zajmującym się badaniem tzw. układu dokrewnego. Analiza polega na szukaniu przyczyn i zaburzeń hormonalnych. Narządami odpowiedzialnymi za prawidłowe wydzielanie hormonów są jajniki, trzustka oraz tarczyca.

Endokrynolog Olkusz konsultacja:

Otyłość to najczęstsza przyczyna informująca nas o tym, że potrzebna jest konsultacja endokrynologa. Podczas wizyty endokrynolog Olkusz wykona wywiad oraz zaleci odpowiednie badania laboratoryjne.

Do równie częstych powodów wizyty u endokrynologa składnia nasz przewlekłe zmęczenie, wahania nastroju, nagły trądzik, problemy z cerą, zaburzenia w miesiączkowaniu lub nadmierne owłosienie występujące u kobiet.

Endokrynolog Olkusz diagnostyka:

Diagnostyka endokronologiczna odbywa się bardzo prosto. Najczęściej lekarz endokrynolog Olkusz zapisuje odpowiednie badania, które wykonuje się testami z krwi. W niektórych przypadkach potrzebna jest diagnostyka obrazowa np. rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa czy USG.

Endokrynolog Olkusz choroby:

Choroby związane z zaburzeniami hormonów to m.in.: zaburzenia pracy tarczycy, choroby przysadki mózgowej, guzy, choroby trzustki, cukrzyca, choroby gruczołów płciowych. Endokrynolog w mieście Olkusz po dogłębnej analizie wyników badań zaleci odpowiednie leczenie farmagologiczne, które wesprze pracę odpowiedniego narządu i wyrówna produkcję hormonów.

Umów się na konsultację

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 20:00.

Zadzwoń już teraz!

32 754 35 22

W trosce o komfort naszych Pacjentów i jakość świadczonych usług

korzystamy z najnowocześniejszych metod diagnostycznych.

Badania pobieramy codziennie od godziny 7:30 do 14:00.