Przychodnia Olkusz, Jana Kantego 28 32 754 35 22Poniedziałek - Piątek w godz. 7:00 - 20:00

Ginekolog Olkusz

ginekolog olkusz

Ginekolog Olkusz

Lekarz ginekolog to specjalista, którego podstawowym zadaniem jest sprawowanie profilaktycznej opieki lekarskiej nad kobietą w każdym okresie jej życia, co jest możliwe m.in. dzięki wykonywaniu badań  przesiewowych takich jak cytologia, mammografia czy usg piersi.

Ginekolog Olkusz ma za zadanie zapobieganie i leczenie chorób kobiecych narządów płciowych, prowadzenie ciąży, leczenie chorób wenerycznych, czy chorób związanych z płodnością.

Specjalista ginekolog Olkusz:

W swojej pracy specjalista ginekolog Olkusz szczególną troską otacza kobiety w okresie prokreacji: udziela przyszłym mamom informacji dotyczących ciąży, jej przebiegu, możliwych zagrożeń, porodu. Sprawuje opiekę lekarską nad kobietami w ciąży, wykonuje niezbędne badania, (tj. usg ginekologiczne, usg genetyczne płodu, badania analityczne) ocenia stan zdrowia matki i dziecka a w razie konieczności zleca dodatkowe badania.

W ramach poradni ginekologicznej w naszym centrum medycznym funkcjonuje także poradnia leczenia niepłodności.

W ramach poradni ginekologicznej, nasze pacjentki mogą korzystać z:

Ginekolog Olkusz konsultacje:

– zapraszamy do naszej przychodni na konsultacje, które prowadzi ginekolog z wieloletnim doświadczeniem. Konsultacje odbywają się w naszej przychodni w mieście Olkusz.

Ginekolog Olkusz diagnostyka USG:

– podczas wizyty wykonywana jest diagnostyka za pomocą USG. Ginekolog dokona pełnej diagnostyki USG, w tym USG ginekologiczne, USG genetyczne, USG 3D/4D z nagraniem badania na płytę CD. Nagrania na płytę są udostępniane do odbioru w naszej przychodni w mieście Olkusz.

Ginekolog Olkusz diagnostyka laboratoryjna:

– w czasie badania lub konsultacji ginekolog Olkusz dokona pełnej diagnostyki laboratoryjnej. Diagnostyka laboratoryjna składa się z m.in. badania ogólne moczu, morfologii krwi, poziomu glukozy we krwi, badania przeciwciał, itp.

Umów się na konsultację

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 20:00.

Zadzwoń już teraz!

32 754 35 22

W trosce o komfort naszych Pacjentów i jakość świadczonych usług

korzystamy z najnowocześniejszych metod diagnostycznych.

Badania pobieramy codziennie od godziny 7:30 do 14:00.